Windows 10 2004 sürümüne nasıl güncellenir ?

Windows 10 2004 Sürümüne nasıl güncelleyebilirim ?

2004 Sürümü sorunlu mu ?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşağıda ki linke tıklayarak en son sürüme güncelleyebilirsin.

    2004 Güncellemesi nasıl yapılır ?

    Yukarıdan verdiğim linkten " Güncelleme Yardımcısını " indirerek programı açıyoruz.

    Şimdi Güncelle diyoruz.

    Sisteminizin uyumlu olup olmadığını falan kontrol ediyor, uyumlu ise uyumlu yazıyor. İleri diyoruz.

    Ve güncelleme başlıyor, biraz uzun sürebilir. Bittikten sonra yeniden başlatmanız gerekecektir.

    Şimdi yeniden başlat diyoruz. Dedikten sonra yeniden başlarken güncelleme hazırlanıyor diyecektir ve o ekranda uzun sürecektir, sabırla bekleyin ve bilgisayarı kapatmayın. İşlemin tamamlandığından emin olmak için Çalıştır'a winver yazıp sürümünüzü öğrenin.

    Sürüm 2004 Yazıyorsa işlem tamam demektir, 2004 sürümlü W10'u kullanmaya başlayabilirsiniz.

    2004 Sürümü Sorunlu mu ?

    Bende bir sorun yok, ancak siz de de olmayacak diye bir şey yok, kimisinde sorun olur kimisinde olmaz. Eğer sorun olursa eski sürüme dönebilirsiniz.

    hydra hydra (3800)