Windows 10 2018 Şubat ayı güncellemesi neden gelmedi?

Her ayın ilk salı günü akşam 8'de yeni Windows 10 güncellemeleri düzenli olarak gelir, bugün ilk defa gelmediğine şahit oldum. Size geldi mi?

pilaye pilaye (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu gün değil içinde bulunduğumuz ayın ikinci salı günüdür Şubat güncellemelerinin günü ama aslında buda mutlak değil. Yani o gün mutlaka gelecek diye bir kuralda yok. Başka herhangi bir gündede gelebilir yada ay içerisinde hiç gelmeyebilir.

    Özet olarak aylık microsoft - windows güncellemeleri her ayın ikinci salı günü yayınlanır ama bu mutlak bu şekilde olmaz. Başka bir gündede olabilir yada ay boyunca hiç olmayabilir. Microsoft bunu mutlak bir periyot ile yapmamaktadır.

    Edit:

    13-02-2018 İkinci Salı günü, saat 21:00 civarı :)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hala gelmedi? Siz kontrol ettiniz mi? pilaye 6 yıl önce
    • Yazmıştım ya birinci Salı değil, ikinci Salı.. Ayrıca bu da kesin değil ama genellikle aylık güncellemeler her ayın ikinci Salı günü oluyor. Üç gün daha sabretmelisin :) @pilaye temmuz 6 yıl önce
    • Hocam sağ olun. Peki bir sonraki büyük güncelleme Şubat sonu mu olacak? Hani Redstone 4 falan diyorlar ya? pilaye 6 yıl önce
    • Mart ayında olacağı konuşuluyor. Resmi açıklama yok @pilaye temmuz 6 yıl önce
    • Merak ve heyecan içerisinde beklediğin Salı güncellemeleri nihayet geldi (13 Şubat 2018 tarihinde 2. Salı oldu bu). Müjdemi diyeyim, gözünmü aydın olsun yoksa :)) @pilaye temmuz 6 yıl önce

    Bana da akşam üstü 1 tane, gece 9'da da 2 tane geldi. Toplam 3 tane geldi.. @temmuz bey, yeni güncelleme de neler değişecek, şuan indiriyorum bende..

    fice00 fice00 (19)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Bu linkten bakar ve incelersin (Türkçe değil, Google Tranlate ile çevirmen gerekir): https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4074588/windows-10-update-kb4074588 @fice00 temmuz 6 yıl önce