Windows 10 32-bit ve 64-bit ISO dosyaları nasıl indirilir?

Windows 10 32-bit sürümü ISO dosyasını nereden ve nasıl indirebilirim?

Windows 10 64-bit ISO dosyasını nasıl indirebilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 64-bit ve 32-bit ISO dosyası nasıl indirilir?

    Windows 10 bütün sürümlerinin ISO dosyalarını normalde Microsoft'un sitesinden indirebilirsiniz. Ben burada yine resmi olarak Windows 10 ISO dosyalarını indirebileceğiniz farklı bir yöntem anlatacağım.

    Burada Windows 10 32 bit ve 64 bit bütün sürümü ISO dosyalarını indirmek için Windows ISO Downloader yazılımını kullanacağız.

    Windows 10 bütün sürümleri indirme:

    1. Adım: Öncelikle buradan HeiDoc Windows ISO Downloader yazılımını indirin: https://www.heidoc.net/php/Windows%20ISO%20Downloader.exe

    2. Adım: Windows ISO Downloader yazılımını çalıştırın ve sağ bölümden Windows 10'u seçin.

    3. Adım: Sürüm seçme bölümünden indirmek istediğiniz Windows 10 sürümünü seçin ve "Onayla" butonuna tıklayın.

    windows iso downloader

    4. Adım: Sürüm seçtikten sonra dil seçimini yapın ve yine "Onayla" butonuna tıklayın.

    5. Adım: En sonda Windows 10'un 32-bit ve 64-bit indirme butonları gelecek. Buradan indirmek istediğiniz sürüme tıkladığınızda Windows 10 iso dosyası inmeye başlayacaktır.

    windows iso downloader

    Bu yöntemle Windows 10 bütün sürümlerinin ISO dosyalarını resmi olarak direkt Microsoft sunucularından indirmiş olursunuz.

    omercik omercik (9418)