Windows 10 64 bit için sistem sorunlarını tarayan ve onaran ücretli veya ücretsiz bir program önerir misiniz?

Selam. Windows 10 64 bit için sistem sorunlarını tarayan ve onaran ücretli veya ücretsiz bir program önerir misiniz?

İstediğim özellikler: Güvenlik, Gizlilik

Bana bilgisayarımda olmayan özellikleri varmış gibi göstermeyecek bir program lazım.

yavuz35 yavuz35 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 içinde böyle bir yazılım var. Adı da SFC.

    Komut isteminden yönetici olarak şu komutu çalıştırabilirsin:

    sfc /scannow

    bunun dışında 3. parti yazılımların bir faydasının olduğunu görmedim şimdiye kadar.

    Gizlilik için https://www.oo-software.com/en/shutup10 adresindeki uygulamayı kullanabilirsin.

    murat murat (12492)