Windows 10'a geçiş bedava mı?

Şu anki Windows kullanıcılarının Windows 10'a nasıl geçeceği belli oluyor!

Peki ya ücret?

temmuz temmuz (12505)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Teknoloji/bilişim dünyasından alınan haberlere göre;

    Microsoft'un Windows Insider programının başındakiGabriel Aul, Windows 10'un Windows 7'den daha eski Windows'lara sahip cihazlarda baştan yüklenmesinin gerekeceğini doğruladı.

    Aul, Twitter hesabında verdiği bir cevapta yükseltme yolunun Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcılarına özel olduğunu, diğer işletim sistemlerinde Windows 10'u baştan yüklemenin gerekeceğini söyledi.

    Bu arada Windows 10'un bazı kullanıcılara ücretsiz sunulacağıyla ilgili dedikodulara bir yenisi eklendi. Softpedia'nın "konuya yakın kaynaklarına" göre Windows 7 kullanıcıları, Windows 10'a geçişte küçük bir miktar ödemede bulunacaklar. Diğer tüm kullanıcılar ise Windows 10'a sahip olmak için tam ücreti ödemek zorunda olacaklar.

    Windows 8.1, bugün 9 inç'ten küçük tüm cihazlara ücretsiz olarak sunuluyor. Bu bilgi, aynı durumun Windows 10 için de geçerli olacağının ipucunu veriyor olabilir.

    Windows 10'la ilgili daha fazla ayrıntı, 21 Ocak'taki Microsoft etkinliğinde ortaya çıkacak.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Tam bilmiyorum ama 1 yıl kadar ücretsiz diye duydum veya okudum.

      mkaan mkaan (11)