Windows 10'a yükseltirken D sürücüsü silinir mi?

Windows 7den Windows 10a yükseltmeyi düşünüyorum yükseltince Data D: deki dosyalarım silinir mi?

ahmetbey55 ahmetbey55 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kurulum esnasında özellikle D: sürücüyü silmezsen veya bu sürücü üzerinde işlem yapmazsan herhangi bir sorun olmaz. Varsayılan olarak Windows kurulumu C: sürücüyü hedef alır. Yani D sürücünün silinmesi için ek işlem yapman gerekir.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

      Başka bir sürüme geçtiğine göre format atıyorsun silinmez, eğer kurulum esnasında biçimlendirme yeri gelirse D: yerine C: yi biçimlendirmen gereklidir.

      nvidiagtx nvidiagtx (690)