Windows 10'a Yükseltmede Hiçbir Şey Seçeneği Seçilirse Ne Olur?

Driver kurmak zorunda kalırmıyım ? güncelleme artık geldi manuel diğil kendisi gönderdi Windows Uptadede falan gözüküyor artık kurun diye. Şimdi seçersem driver kurmak zorunda kalırmıyım ? birde windows.old klasörü oluşurmu ?

xthehitman xthehitman (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • Hocam, peki şimdi hiç bir şey seçeğini seçersem neler olur ? Mesala o belgeler Windows.old'amı gider ? her şey yani ben şey istiyorum tüm kurduğum şeyler driver falan filan hariç. Windows.old klasörüne gitsin istiyorum bu seçenek hangisi ? Herşey durmasın yani. xthehitman 8 yıl önce
    • Hiçbir şey seçeneğini hatırlamıyorum. Sfır yüklemek istiyorsan ve öyle bir seçenek varsa yüklersin. Eğer yoksa önce Windows 10 yükseltmesi yaparsın. Sonra (Yükseltme bitipte Windows 10'a geçtikten sonra, yeni sistem ayarlarından Windows 10'u sıfırlayarak yeniden kurarsın. Bu şekilde Hem eski sistemden programları ile birlikte tamamen kurtulursun, hemde lisansını kaybetmemiş olursun. Windows 10'u sfırlama uzmanım net içerisinde konu polarak var. Ararsan bulursun. Bir daha bu konuyla ilgili sorma, şahsen ben bundan sonra cevaplamayacağım. temmuz 8 yıl önce