Windows 10'a yükselttikten sonra FPS sorunu yaşamaya başladım

Önceden FPS sorunu yaşamıyordum Windows10'a geçiş yaptım FPS sorunum ortaya çıktı. Yardımcı olur musunuz?

popoes popoes (1)
6 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-4210M CPU @ 2.60GHz, ~2.6GHz

Ram: 4096MB

Sistem Modeli: casper nirvana notebook

Ekran kartı : İntel(R) hd graphics4600

popoes popoes (1)
6 yıl önce cevaplandı

    Aynı Sorun Bende de var dicem ama fps aldıgı ekran görüntüsüne göre degişir oyuna da baglı biraz . acer aspire 5742g laptop vardı cs-go 60-70 arası fps alıyodum windows 10 geçince 30 geçmedi...

    krsn krsn (233)