Windows 10 Açılırken siyah ekranda takılıyor

https://hizliresim.com/w9ay13  bu linkteki gibi ekran geliyor ilk açıldığında ama ekrana bir kez dokunduğumda şifre girme yeri gelmesi gerekiyor ama gelmiyor onun yerine siyah ekran geliyor ve tekrar linkteki resme dönüyor internette vardı

ctrl alt del yapıp görev yöneticisini açıyor ama bende açılmıyor

mlekesizzz mlekesizzz (40)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba windows 10 açılış ekranı siyah ekrandayken CTRL ALT DEL tuşlarını kullanın karşına gelecek ekrandan görev yöneticisi yazısına tıklayın karşına ufak bir pencere çıkacak eğer  alt tarafta Diğer ayrıntılar yazısı görünüyorsa ona tıkla en üst sol tarafta Dosya yazısına tıklayın hemen altında Yeni görev çalıştır yazısına tıklayıp karşına gelecek olan arama yerine explorer.exe  yazın tamam butonuna tıklayın masaüstü ekranınız gelecek

    gorele28 gorele28 (387)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler sorunumu çözdüm mlekesizzz 3 yıl önce

    ben sistem geri yükleme ile halletmiştim

    hsyn01 hsyn01 (52)