Windows 10 açılışta kilit ekranındaki resimler olmuyor

Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var Windows 10 pro işletim sistemi ile ilgili ayarlar> Kişiselleştirme> kilit ekranı bölümünde ki yer alan  ne Windows spot ışığı bölümünde ki tek olan resim ne resim bölümünde ki resimler nede  slayt gösterisi resimleri bilgisayar açılışta nede yeniden başladığında bu 3  seçenek olmuyor yokmu bunun çözümü yokmu yardımcı olacak kişiler

Not oturum açma ekranında kilit ekranı arka planda resmini göster seçeneği aktif açık yani

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sorunu çözdüm

    https://www.youtube.com/watch?v=MP78QyYPq-Y bu youtube linkine tıklasınlar dakika 13.50 den sonrasını yapın benim gibi bu sorunu olan arkadaşlar videonun açıklama bölününde programın linki var ama ben yine verim

    https://github.com/Krutonium/Windows-10-Login-Background-Changer/releases açılan sitede win10BGChanger1.2.1 zip yazan bağlantıya tıklasınlar otomatik inecek

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    6 yıl önce cevaplandı

      Normalde neyi seçtiysen öyle olması gerekli. Muhtemelen Microsoft'un alışık olduğumuz bug'larından biri bu. Bende öyle bir sorun yok ama, bilemiyorum.

      omercik omercik (9418)