Windows 10 açılmama sorunu

Merhaba.

Windows 10u yaklaşık 2 ay önce yükledim. En başlarda herhangi bir sıkıntı yoktu fakat son zamanlarda bilgisayar geç açılıp geç kapanmaya başladı ardından da bugün itibariyle giriş sayfası geliyor ama daha ilerisine geçmiyor.

İnternette kısa bir taramayla bios ayarlarından çözülebilir olduğunu gördüm fakat bios ekranına bile gelmiyor bilgisayar. :)

Lütfen yardım edebilir misiniz?

mazlum35 mazlum35 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Giriş sayfasından kastınız nedir?

    Cihaz Windows'a geçiyor mu?

    Bu durumda temiz bir Windows 10 kurulumu yapılması gerekiyor.

    Windows 10 ISO dosyası üzerinden UEFI destekli olarak nasıl kurulur? Sayfamızdaki adımlardan yararlanarak Windows 10 kurabilirsin.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba. Evet cihaz windows'a geçmiyor. Verdiğiniz linki inceliyorum teşekkürler :) mazlum35 8 yıl önce
    • Yeni baştan windows10 yüklenecek sanırım :) mazlum35 8 yıl önce
    • Rica ederim. Temiz kurulum ardından sorun yaşarsanız farklı yöntemler deneyebiliriz. Şimdilik temiz bir Windows 10 kurulumu yapalım. Yüksek ihtimal ile sorun çözülecektir. brsozl 8 yıl önce