Windows 10 alın güncelleştirmesini tamamen kaldırma nasıl yapılır ?

Windows 10 alın güncelleştirmesi tamamen kaldırma yapılırmı ?

Windows 10 alın güncelleştirmesi tekrar gelirmi ?

candan candan (4301)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    windows 10 alın günceleştirmesi tamamen kaldırılabilir ve birdahada görmessiniz

    çözümü  görev yöneticisinden görevi durdur sil program ekle kaldır yüklü güncelemeleri görüntüle tıklatın KB3035583  bu güncelemeyi  kaldırın ve silin

    update ayarlarını değiştirin günceleştirmeleri karşıdan yükle ancak kurma  konusundaki kararı bana burak tercih edin  update çalıştırın / günceleştirmeleri denetleyi tıklatın arama bittikten sonra  KB3035583 üzerine tıklatın ve açılan sayfada  KB3035583 sağtıklatın gizle deyin artık görmessiniz

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • aşağı oylayan arkadaş her kimseniz gerekçenizi birde imzanızı atarsanız bizde sizi tanımış oluruz candan 7 yıl önce