Windows 10 antimalware service executable sürekli açılıyor

merhaba arkadaşlar lap top ta windows 10 yüklü antimalware service executable görev yöneticisine baktığımda sürekli açık duruyor   dolayısıyla disk kullanımı %100 oluyor  chrome bile açık olsa bilgisayar donup kalıyor ayarlarda windows defender da gerçek zamanlı koruma yı kapatıyorum yeniden başlattıyorum görev yöneticisini açıp kontrol ediyorum  yine çalışıyor  tekrar windows defender dan kapatıyorum tamamen kapatamıyorum görev yöneticisinde  başlangıç bölümünde  windows defender notification icon var oda devre dışı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

crowxxx crowxxx (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, siz Defender'ı kapatsanız bile otomatik olarak kendini başlatır. Defender korumada yetersizdir. Size linkteki Antivirus programını kurmanızı tavsiye edirim. RAM çok az kullanır. İyide koruma sağlar.

    Panda Protection(Panda Free Antivirus): http://acs.pandasoftware.com/Panda/FREEAV/Promo/FREEAV.exe

    emrekagan emrekagan (3)
    7 yıl önce cevaplandı

    • cevabın için teşekkürler lisanslı nod32 yüklü :) crowxxx 7 yıl önce