Windows 10 Antivirüs Kuramıyorum

İyi günler windows 10 cihazımda windows defender kafasına göre virüs bulup kaldırdığı için farklı bir antivirüs programı kurmak istiyorum ama antivirüs setuplarını ne yaptıysam açılmıyor

defenderı devre dışı bıraktım birkaç şey daha denedim ama hepsi olumsuz bir bilgi sahibi olan varmı?

kullanici948668 kullanici948668 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

      Windows 10 da antivirüs kurarken hata mı alıyorsun? Kurulum yapılamıyor ifadesinin altını doldurman lazım.  Kurulum gerektirmeyen bir antivirüs programı ile UsB bellekten virüs taraması yapmanda fayda var.

      murat murat (12492)
      4 yıl önce cevaplandı

        Yazdığınız mesajdan tam olarak anlaşılmıyor. Bunun birçok zor veya basit nedeni olabilir. Ekran görüntüsü hatta bir kısa video atarak kurulumun nasıl yapılamadığını gösterebilir misiniz?

        ismailsarp ismailsarp (6010)