Windows 10 April 2018 Update iso dosyası nasıl indirilir?

Merhaba arkadaşlar, Windows 10 Pro 64-bit 1803 sürüm ISO dosyası çıktı mı?

Windows 10 Pro 64-bit 1803 iso nasıl indirebilirim?

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10'u İndirin (MediaCreationTool 1803) - Microsoft (tıkla)

    Windows 10'u bilgisayarınıza yüklemeyi mi istiyorsunuz?

    Kullanmaya başlamak için önce Windows 10 yükleme lisansına sahip olmanız gerekir. Daha sonra medya oluşturma aracını indirip çalıştırabilirsiniz. Aracı kullanma hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki yönergelere bakın.

    Aracı şimdi indirin

    Aracı kullanarak Windows 10'u farklı bir bilgisayara (daha fazla veya az bilgi görmek için tıklayın) yüklemek için yükleme medyası (USB flash sürücü, DVD veya ISO dosyası) oluşturma

    Windows 10'un yeni bir kopyasını yüklemek, sıfırdan yükleme gerçekleştirmek veya Windows 10'u yeniden yüklemek amacıyla kullanabileceğiniz yükleme medyasını oluşturmak için bu adımları izleyin.

    Aracı indirmeden önce:

    • İnternet bağlantısının kullanılabilir olduğundan (internet servis sağlayıcısı ücretleri uygulanabilir),
    • İndirmenin yapılacağı bilgisayarda, bir USB veya harici sürücüde yeterli veri depolamasının kullanılabilir olduğundan ve
    • En az 8GB alanı olan blank (boş) bir USB flash sürücü veya medya oluşturmak istiyorsanız boş bir DVD (ve bir DVD yazıcı) Üzerindeki tüm içerik silineceği için boş bir USB veya boş bir DVD kullanmanızı tavsiye ederiz.
    • Bir ISO dosyasından DVD yazarken disk görüntüsünün çok büyük olduğuna ilişkin bir uyarı alıyorsanız, Çift Katmanlı (DL) DVD Medyası kullanmanız gerekir.

    Edit:

    @gorele28 @muvel

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Ben Wİndows 10 Home'den PRO'ya geçmeyi düşüyorum acaba Microsoft sitesinden bu win10 Pro iso'sunu indirsem sistemi değiştirmemde bir sıkıntı yaşarmıyım. Bilgisayarımı yeni aldım ve Home yüklü geldi, Dvd si varsa verin dedim satıcıya öyle birşey yok dedi. Ürün etkinleştirme lisans anahtarı bile alamadım.bu kadar para verdik orjinal Windows kullanıyoruz sizce yükseltme sırasında sorun çıkar mı, muvel 5 yıl önce
    • @temmuz bey Windows 10'u İndirin (MediaCreationTool 1803) - Microsoft (tıkla) tıkladığımda ilğili yere yönlendiriyor MediaCreationTool yazısına tıklıyorum dosya iniyor inince açıyorum lisans sözleşmesi geliyor kabul ediyorum dil-sürüm-mimari sıralaması geliyor burda bulunan sürüm yazısına tıkladığımda sadece Windows 10 çıkıyor pro-home seçenekleri çıkmıyor pro içindemi gorele28 5 yıl önce
    • Yükseltmede bir problem yaşanmaz ama Home lisansı (ürün anahtarı) ile Pro etkinleştirme yapamazsın. Bu haldede ya yeni bir Pro lisansı satın alacaksın yada illegal lisanslayacaksın (crack yapacaksın). Bunların hiç birini yapmana gerek yok. Sana Home lisans zaten yeterlidir. Pro sürüm ismi üzerinde (Pro) profesyonel kullanımlar içindir; bir ev veya herhangi bir ofis kullanımında neredeyse hiç ihtiyaç olmaz. Sen hangi pro özelliğe ihtiyaç duyuyorsunda Pro sürüme geçmeyi aklından geçiriyorsun? Bence hiçbir pro özelliğe ihtiyacın yok. Belki pro sürüm özelliklerinin neler olduğunuda tam olarak bilmiyorsun. Sonuç; muhtemelen ihtiyacın olmayan pro yükseltmesi için ya yeni bir lisans alacaksın yada etkinleştirme için crack yapacaksın. Bunlara hiç gerek yok ve bana sorarsan sen Home sürüm kullanmaya devam etmelisin @muvel temmuz 5 yıl önce
    • @muvel Ben Wİndows 10 Home'den PRO'ya geçmeyi düşüyorum acaba Microsoft sitesinden bu win10 Pro iso'sunu indirsem sistemi değiştirmemde bir sıkıntı yaşarmıyım yazmışın bu işi formatlayarak yaparsan hiç bir sıkıntı yaşamassın tek önerim Windows 10 pro sisteminin güncel sürümünü yüklemen olacak eğer eski sürümleri yüklersen başlat-arama ve görev çubuğu belli bir süreden sonra çalışmayabillir 1709-1803 bu iki sürümden 1 sini indirmen yeterli gorele28 5 yıl önce
    • Pro yükseltme için ISO download'ına ve sıfırdan formata gerek yok. Mevcut Windows 10 işletim sisteminde yasal pro ürün anahtarı kullanarak bunu yapabilirsiniz (yada crack'larsınız). Ürün anahtarı değiştirildiğinde Home sürümden Pro sürüme geçilir, bu geçiş için gerekli olan fark özellikler internet üzerinden sisteme download olur @gorele28 @muvel temmuz 5 yıl önce

    Windows 10 resmi sitesinden indireceğin ISO dosyası zaten sürüm 1803 güncelleştirmesini de içeriyor.

    Windows 10un kendi sitesinden indirebilirsin. Sürüm 1803 iner.

    omercik omercik (9418)