Windows 10 April 2018 Update nasıl indirilir?

Windows 10 April 2018 Update nedir?

Windows 10 April 2018 Update nasıl indirilir?

Windows 10 Redstone 4 güncellemesini nasıl indirebilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft, uzun zamandır geciktiği Windows 10 için 4. büyük güncellemeyi nihayet yayınladı. Yeni büyük güncellemenin adı ilk olarak Spring Update olarak belirlenmişti ama Microsoft, güncellemeyi Windows 10 April 2018 Update adı altında yayınladı.

    Windows 10 April 2018 Update nasıl indirilir?

    1. Öncelikle buradan Windows 10 resmi sayfasına gidin.
    2. Gelen sayfadan "Hemen güncelleştirin" butonuna tıklayarak Windows 10 Güncelleme Yardımcısı'nı indirin.

    3. İndirdikten sonra Windows Güncelleme Yardımcısı'nı çalıştırın ve yeni güncellemeleri denetlemesini bekleyin.
    4. Kısa bir süre bekledikten sonra, Windows Güncelleme Yardımcısı yeni güncellemeyi yüklemeniz için hazırlayacaktır.
    5. Şimdi Güncelle butonuna tıklayarak yeni Windows 10 Sürüm 1803, April 2018 Update güncellemesini indirebilir ve yükleyebilirsiniz.

    Şimdi Güncelle butonuna tıkladıktan sonra gerekli adımları takip edin. Güncelleme indirilmeye başladıktan sonra yapmanız gereken başka bir şey yok. Bilgisayarınızı normal kullanmaya devam edebilirsiniz. İndirildikten sonra yine yükleme otomatik olarak yapılacaktır.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Windows Update'ye de güncelleme gelmiş. Ama yapsam mı ki? Hatalı dediler ya. @farurhenho kowo 5 yıl önce
    • Hatalı olduğunu sanmıyorum, zaten hatalardan dolayı bu kadar gecikti. @kowo omercik 5 yıl önce
    • Yükseltme ile geçerim şimdi de, daha sonra UEFİ BİOS üzerinden temiz kurulum yaparım.. kowo 5 yıl önce
    • Tercih senin :) @kowo omercik 5 yıl önce