Windows 10 April 2018 Update yüklemeli miyim?

Merhaba arkadaşlar Windows 10 April 2018 Update, yani 1803 sürümü sıkıntılıymış doğru mu? Yani performans olarak biraz düşüşteymiş bir sitede paylaşılan Windows 10 1803 tüm iso dosyaları adlı başlığa yapılan yorumlarda gördüm. Bu konu hakkında yorumunuz nedir?

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öyle bir haber ben de gördüm. Ama 1803 sürümünü ilk gün yüklemiştim, herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım şuana kadar.

    omercik omercik (9418)