Windows 10 April 2018 Update yüklerken %42'de kalıyor

Laptopumda Windows 10, sürüm 1803 özellik güncelleştirmesini (Windows 10 April 2018 Update) indirip yüklemek için yeniden baştadığım zaman %42 ye kadar geliyor %42'de donuyor. Herhangi bir hata vermiyor ve yüklenirken çember şeklinde dönen noktalarda donuyor. 3-4 saat kadar bekledim ama yüklenmedi. 2 kere denedim yüklemeyi ikisinde de %42'de takıldı.

Laptopumu ilk aldığımda Windows 8 vardı, o zamanlar böyle bir sıkıntı olmuştu format atarak çözmüştüm ama şimdi format atmak istemiyorum. Windows 10 yükledikten sonra böyle bir sıkıntı olmamıştı. Şimdi ne yapmalıyım?

musakose musakose (105)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Doğrumu bilmiyorum ama bugün bir haber gördüm. Windows 10 April 2018 Update (yani 1803 güncelleştirmesi) bazı bilgisayarları bozduğu için geri çekilmiş. Senin bilgisayarına yüklenmemesi bununla bağlantılı olabilir. Ama bu haberin doğru olup olmadığından tam emin değilim.

    Bir de şuradaki adımları uygulayarak yüklemeyi deneyebilirsin: Windows 10 April 2018 Update nasıl indirilir?

    Yine olmazsa, Windows 10 resmi sitesinden 1803 sürümünü indirip format atabilirsin. Bütün önemli dosyalarını D'ye veya başka bir yere yedeklersen, dosyaların silinmeyecektir.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Söylediğini yaparak da güncellemeyi denedim olmadı sanırım tek çare format ama şimdilik uğraşmak istemiyorum :) yardımların için teşekkür ederim. musakose 5 yıl önce

    Sırf  farurhenho (8879) ya teşekkür için kayıt oldum neredeyse 1 yıldır  pc güncelleyemiyordum. sonunda çözüldü.

    o2bucak o2bucak (1)