Windows 10 Aralık güncellemeleri (08-12-2015) işletim sisteminde nasıl bir derleme yükselmesi sağladı?

Windows işletim sistemlerine bu akşam saatlerinde Aralık güncellemeleri geldi. Bu güncellemeler Windows 10 işletim sisteminde hangi derleme yükseltmesini sağladı.

temmuz temmuz (12505)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aralık (2015) güncellemeleri arasında yer alan KB3116900 kodlu güncellemeyle 1511 sürüm Windows 10 işletim sistemi, 10586.17 derlemeden 10586.29 derlemeye yükselmiştir.

    Bu derleme yükseltmesi ile sistemde nasıl iyileşmeler ve değişiklikler olmuştur, şimdilik belli değil. Az zaman içerisinde bu değişiklikler sistemde gözlemlenilebilecektir.

    Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanılsın! :)

    temmuz temmuz (12505)