Windows 10 arama butonları çalışmıyor sorunu

Windowstaki hiç bir arama butonu çalışmıyor. Ne arama butonu ne denetim masasındaki aram butonu hiç biri ayarlardaki de çalışmıyor, daha dün çalışan şey bugün çalışmıyor. (win 10)

synnekey synnekey (16)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sorun çözülmüştür. Çalıştıra "C:\Windows\System32\ctfmon.exe" bu komudu yapıştırdım çalıştı.

    synnekey synnekey (16)
    3 yıl önce cevaplandı

      Sistem geri yükleme noktası varsaa sistem geri yükleme yaparak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

      Çalıştır'a "taskmgr" ( Görev Yöneticisi ) yazıp açın ve hizmetler kısmına gelip WSearch'ı bulun. Eğer durduruldu yazıyorsa başlat seçeneğine tıklayın, eğer çalışıyor yazıyorsa yeniden başlat seçeneğine tıklayıp sistemi yeniden başlat.

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

      • peki bu diğerleri içinde düzelcekmi mesela denetim masasındaki arama butonu için fln ? synnekey 3 yıl önce
      • yapıp baksan ? misty 3 yıl önce
      • olmadı yine aynı synnekey 3 yıl önce