Windows 10 arama kısmında simgeler görünmüyor

Merhaba windows10 arama yerinde bazı simgeler gözükmüyor nedeni nedir?

kullanici79403 kullanici79403 (14)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Öncelikle " Sistem Sürücüsünün ( windows 'un olduğu disk ) " boş alan miktarı en az 15 gb olmasına özen gösterin.

    Farklı bi durum ise " icon belleğini sıfırlama işlemi " yaparak durumu denetleyin.

    ▆  İcon Belleği Sıfırlama İşlemi Nasıl Yapılır ? ▆

    Komut istemini yönetici olarak çalıştır ve ardından sırasıyla şu komutları gir  ;

    •  ie4uinit.exe -show
    • taskkill /IM explorer.exe /F
    • DEL /A /Q "%localappdata%\IconCache.db"
    • DEL /A /F /Q "%localappdata%\Microsoft\Windows\Explorer\iconcache*"
    • shutdown /r /f /t 00

    [!] NOT :  Her Komuttan Sonra " Enter " Tuşuna Bas.

    [!] NOT : Son komut bilgisayarı yeniden başlatmak için kullanılıyor ; bilgisayar yeniden başlatılınca icon belleği sıfırlanacak.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

    @ybaskin34 sorun devam ediyor.

    kullanici79403 kullanici79403 (14)