Windows 10 Arka Plan

Bilgisayarımın sürümü windows 10 denetim masasını açtığım zaman 40-50 ye yakın arka plan şeyleri çıkıyor garip garip isimleri olduğu için anlamıyorum bunların hangilerini kaldırırsak bilgisayar biraz rahatlar kasma donma gibi şeyleri geçer? Bir yardımcı olursanız sevinirim.

ugur37 ugur37 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    windows 10 masa üstü arkaplan veya tema bunlar hiçbiri yer kaplamaz donma ile bir alakası olmaz

    bilgisayarınız donma yapıyorsa virüs taraması yapın

    Malwarebytes anti-malware ücretsiz yazılımını buradan indirebilirsiniz.

    AdwCleaner indir

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • ya tamamda bu arka planları kaldırmak istiyorum çok fazla bence bi bilgisayara göre bu kadar arka plan dosyası yanlıs mı bılıyorum? ugur37 8 yıl önce
    • windows un orjinal dosyaları bunlar silinmezde zaten candan 8 yıl önce

    ya öyle değil geçici olarak devre dışı bırakma vs kullanmadıgım hersey acık planda acık kalıyor

    ugur37 ugur37 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • sevdiğiniz temayı veya arka planı seçin kaydet deyin sadece kaydetğiniz kalır diğerleri boşta durur çalışmaz yani candan 8 yıl önce