Windows 10 başlat menüsü açılmıyor.

Merhabalar. Windows 10'a geçtim, memnunum, fakat bugün başlat menüsü ve Microsoft Edge' tıkladığımda açılmıyorlar. Ne yapabilirim sorunu çözmek için? Önerileriniz için şimdiden teşşekkür ederim. Bu arada düzenleme yaptım windowsun hiçbir sistemi çaışmıyor. Sağ tıkladım ve kişiselleştir dediğim zaman http://i57.tinypic.com/281ub9l.jpg böyle uyarı veriyor arkadaşlar.

kenanftl kenanftl (98)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Görünüşe bakılırsa birçok sorununuz var.Tavsiyem Windows sıfırlama işlemi yapmanız.Bunu Windows 10 üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

    Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak nasıl yapacağını öğrenebilirsiniz.

    Windows 10 İşletim Sistemi Nasıl Sıfırlanır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Birşeyinizi düzeltmem gerekiyor. PCyi yeniden başlattım ve bu sorun düzeldi. Yinede cevabınız için teşekkür ederim. kenanftl 8 yıl önce