Windows 10 Bazı Oyunlarda Açılmama Sorunu

Merhabalar benim bilgisayarım windows10 ben BusSimulator16 yükledim ama Bu Uygulama bilgisayarınızda Çalışamıyor hatası alıyorum.

Yardım edebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

2002furkan 2002furkan (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu hatanın genel sebebi sahip olduğunuz işletim sistemi ile çalıştırdığınız oyun arasında bit uyuşmazlığı sonucu oluşur.

    Örneğin Windows 10 32 bit bir işletim sistemine sahipseniz, çalıştırmaya çalıştığınız programın 34 bit versiyonunu indirmeniz gerekir.

    Bus Simulator 16 oyunu da Widows 7/8/10 64 bit işletim sisteminde çalışan bir oyun. Bilgisayarınız 34 bit ise bu hatayı almanız normal.

    Bilgisayarım 32 bit mi 64 bit mi nasıl anlarım? linkinden yararlanabilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)