Windows 10 Bilgisayar açılmıyor

Öncellikle merhaba, herkese kolay gelsin .

Konuya geçecek olursam, dün akşam saatlerinde pc başında iken elektrik kesilmişti, 1-2 saat bekledikten sonra elektrik tekrar geldi. Fakat pc'yi tekrar açmaya kalktığımda masaüstüne geçiş yapamadım. Windows logosunda takıldı.(Windows 10-pro)

Güç kaynağında veya kasada bir problem yok, klavye mouse calisiyor.

Sonra reset attığımda kurtarma secenekleri geldi, otomatik sorun gidericiye bastım fakat sorun giderici sorunu belirleyemedi diye bi hata geldi.

Format atmak istemiyorum, çözümü var mı? Teşekkürler.

dwyanewade dwyanewade (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     biraz önceki arkadaşa yazdığım cevap sizede yarayablir uygulayabilirsinizhttp://uzmanim.net/soru/bilgisayarda-donma/66727#yorum-66728

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Onu çoktan yapmıştımda maalesef işe yaramadı dwyanewade 7 yıl önce
    • sistem geri yüklemeyi denedinizmi candan 7 yıl önce
    • O da yarıda kalıyo dwyanewade 7 yıl önce
    • Ne yapacaımı bilmiyorum ya :/ dwyanewade 7 yıl önce
    • ekran kartında problem yoksa format atarsınız başka yol görünmüyor candan 7 yıl önce