Windows 10 Bilgisayar> Yönet Seçeneğinin Açılmaması

Arkadaşlar öncelikle merhaba ben Windows 10 pro işletim sistemi kullanıyorum ancak bir sorunum var. Bilgisayar >sağ tık >yönet  seçeneğine tıklıyorum ancak bu bölüme giremiyorum. Fare dairesi dönüp duruyor fakat kısa bir süre sonra duruyor ve yönet seçeneği açılmıyor. Sizce ne yapmalıyım. Yardımlarınızı bekliyorum.

enes7534 enes7534 (13)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 bilgisayar yönet komutu açılmıyor sorunu daha önce de karşılaştığımız ve çözdüğümüz bir sorun. Bilgisayarım Yönet Komutu linkine tıklayarak çözümü deneyebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)