Windows 10 bilgisayara Windows 7 kurmam mümkün mü?

Merhaba!

Benim pc bozuk ta tamir etmeyi dusunuyorum  kendim flashta win 7 var pc win 10 taksam win 7 kurarmiyim birde kurabilirsem şu disk yerini tam anlamıyorum nasil yaparim?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kurabilirsin neden kuramayasın. Flashındaki Windows 7 kurulum dosyalarında bozukluk yoksa, ayrıca bilgisayarında başka bir donanımsal sıkıntı da yoksa kurarsın.

    Bahsettiğin yer disk bölümleme yeridir. Hard diskten Windows'u kurmak için bir yer ayırırsın ve kurulum o ayırdığın yere yapılır. Bunu sana yazıyla orayı görmeden anlatmamız zor. YouTube'dan Windows kurma videolarını izle. Detaylıca kafana sindikten sonra yap

    omercik omercik (9418)