Windows 10 bilgisayarı açtıgımda "Yeniden başlatma gerekli" diyor?

herkese merhaba arkadaşlar bu sabah pcyi açtim

Şöyle bişey dedi:

"Cihazınızı Etkin saatlerin dışında bir saatte yeniden Başlatacağız.etkin saatleri değiştirmek için bu mesajı seçin veya şimdi

yeniden başlatın"

Sanki pc beni tehdit ediyor

Arkadaşlar yeniden başlatırsam nolur acaba?

katil213 katil213 (30)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ortada bir tehdit falan yok, merak etme:)

    Anlaşılan otomatik olarak windows güncellemeleri yapıldı (Normalde 13 Haziran Salı günü gerçekleşen güncellemeler olmalı) ve bazı güncellemelerin tamamlanabilmesi için PC'nin yeniden başlatılması gerekiyor. Aldığın mesaj bu sebepledir ve sana bunu bildiriyor.

    PC'yi yeniden başlatırsın ve güncellemelerin sisteme yüklenmesinin tamamlanmasını beklersin.

    Nema problem, için rahat olsun :)

    temmuz temmuz (12505)