Windows 10 bilgisayarı sıfırladım format atamıyorum

Windows 8 yüklü bilgisayarımı windows 10a yükseltmiştim memnun kalmayınca format yoluyla tekrardan 8e dönmeye karar verdim c yi sıfırladım cd takılı görüyor ama yümleme yapmıyor ve bilgisayar açılmaz durumda. D sürücüsünde de baya bi arşivim var onada ulaşamıyorum yardımcı olun lütfen. Bilgisayar casper cn serisi laptop

musty77 musty77 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran görüntüsü atma şansınız var mı, hangi aşamada takılı kaldınız? Aldığınız hata vs bir yazı varsa atarsanız birçok uzman size bu konu hakkında yardımcı olacaktır.

    Ayrıca Not= Windows 10 yükseltmesinin ardından Önceki versiyona geri yükleme yapılabilir. Windows 10 ayarlarından bunu yapabilirsiniz. Ancak eski windows kalıntıları silinirse bunu yapamazsınız.

    ismailsarp ismailsarp (6010)