Windows 10 Bilgisayarı Sıfırlama/Yenileme Nasıl Yapılır? medya gerektirirmi?

Arkadaşlar yakında pcyi yeniliyecegimde medya gerektirirmi? veya sıfırlamada? simdiden tesekkurler

oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Zaten var olan bir Windows 10 bilgisayarınız varsa, yeni kurulum yapmadan sıfırlayabilirsiniz. Bunu Windows 10 ayarlar menüsü altından yapabilirsiniz.

    Windows 10 sıfırlama yapabilmek için buraya tıklayın.

    Eğer yeni bir bilgisayar kuracaksanız ve Windows 10 sürümünü değiştirecekseniz (Home ise Proya çevirmek gibi) bu sefer yeni bir medyaya ihtiyacınız olacak ve yeni kurulum yapmanız gerekecek gibi görünüyor.

    ismailsarp ismailsarp (6010)