Windows 10 bilgisayarıma Windows 7 sürücüleri yüklersem sıkıntı yaşar mıyım?

Şu anda Windows 7 olarak kullandığım bilgisayarımı Windows 10'a yükselteceğim. İnternette Windows 10 için olan sürücüleri bulamadım. Windows 7 'ye uygun olan sürücüleri yüklersem sıkıntı yaşar mıyım?

ahmeth ahmeth (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uyumsuzluk sorunu, düzgün çalışamama sorunları ortaya çıkabilir. Cihazınızın sürücüsünü güncellemek için aygıt yöneticsinden cihazınıza sağ tıklayıp özellikler diyip sürücüyü güncelleştir diyebilirsiniz. Yada sürücü kurulum dosyasına sağ tıklayıp özellikler > Uyumluluk > Windows 7 yapabilirsiniz.

    Unutmayın sürücü düzgün çalışmayabilir yada hiç çalışmayabilir. Sistem geri yükleme noktası oluştur, eğer bir sorun oluşursa Geri yükleme noktasına dönebilirsin.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Hydra ben bi keresinde Windows 10 a nvıdıa ekran kartı kuruyordum fakat win 10 u kabul etmedi win 7 yi kabul etti darkcrak 3 yıl önce