Windows 10 Bluetooth kod 43 hatası

Sıkıntısız bir şekilde kullanırken bir anda bluetooth ses vermeyi kesti.

bildirim panosundan bluetooth açma kapama ayarı kayboldu ve artık bluetooth açıp kapatamıyorum.

bluetooth sorun çözme programı da açamıyor.

driver silip tekrar yükledim.

Zaten üstünde code 43 sarı ünlem arada belirip kayboluyor.

Bir de 5 dk prizden çek bekle tak denilmiş ama denedim olmadı

massivemeddlers massivemeddlers (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows logo tuşu na basib arama yerine Device manager yazın ve yukaridaki aygıt yönetici sine tiklayalim ve bluetooth u sağ tıkla diyib aygıtı kaldır a basın uyarıda tiki isaretliyerek aygıtı silin sonra donanım degisikliklerini taraya basın (yani yukarıdaki büyüteç ve arkasında bilgisayar isareti olan a) sonra bluetooth a sağ tıklayın ve sürücüyü guncellesdir diyin ve yukaridakine basın ve bekleyin yükleme bittikten sonra finish diyin bu kadar

    adils adils (136)
    3 yıl önce cevaplandı

      Sorunum kendi kendine çözüldü.

      akşam 1 e kadar uğraştıktan sonra sabah uyandığımda sorunum çözülmüş oldu.

      Neden bilmiyorum.

      massivemeddlers massivemeddlers (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Tamam ozaman adils 3 yıl önce