Windows 10 "Bu ayar, yöneticiniz tarafından yönetilir" hatası nasıl çözülür?

bana yardım ederseniz çok sevinirim windows 10 da ayralar kısmına girdiyimde virüs ve tehdit korumasına girdiğimde bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir diyor ne yapmalıyım

kullanici720243 kullanici720243 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba siz kullanıcı adınıza yöneticilik vermemiş olabilirsiniz. Başlat arama kısmında cmd yazın komut ekranına netplwiz yazın açılan ekran da kullanıcı adınızı bulun ordan sag tiklayin ve ozellikler diyin ordan grup üyeliğine girip kullanıcı adınıza yöneticilik tikini işaretleyip çıkın ve bilgisayarınızı resetleyin sorununuz çözülecek

    adils adils (136)
    3 yıl önce cevaplandı

    • saolun beni çok mutlu ettiniz:D kullanici720243 3 yıl önce
    • ne demek eyer olmadiysa bana yazin adils 3 yıl önce

    Virüs var muhtemelen bilgisayarında. Öncelikle aşağıda ki programlar ile sistemi tarat.

    Eskiden sistemimde virüs olduğu zaman o kısıma girdiğimde bu hatayı veriyordu, başka antivirüsler ve A-Malware programıyla tarattığım zaman çıkan virüsü temizledim ve sorunum çözüldü, Defender kullanmayı acilen bırakmalısın, defender'in kendine faydası yok.

    hydra hydra (3800)