Windows 10 Bu görev yönetim ayrıcalıklarıyla oluşturulur hatası nasıl kapatılır?

Windows 10 kullanıyorum ve Çalıştır penceresinde Bu görev yönetim ayrıcalıklarıyla oluşturulur yazıyor. Bu görev yönetim ayrıcalıklarıyla oluşturulur nasıl kapatılır?

berkayo7 berkayo7 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Görevi Yönetici  olarak çalıştırır. Hata değil yani.

    kyoya kyoya (5)
    1 yıl önce cevaplandı

      Bu görev yönetim ayrıcalıklarıyla oluşturulur uyarısını  Yerel Gvenlik İlke düzenleyici üzerinden kapatabilirsin

      1. Windows ve R tuşlarına bas. Çalıştır penceresine  secpol.msc yaz ve enter tuşuna bas.
      2. Yerel Güvenlik İlkesi penceresi açılacak.  Orada şu yolu izle:
        Yerel İlkeler > Güvenlik Seçenekleri
      3. Bu alan altında Kullanıcı Hesabı Denetimi: Yerleşik Yönetici hesabı için Yönetici Onay Modu nu bul ve çift tıkla daha sonra Etkin seçeneğini seç.
      4. Bilgisayarı yeniden başlat.

      Sorun çözülmezse şunu dene:

      1. Windows ve R tuşlarına bas. Çalıştır penceresini aç.
      2. Çalıştır penceresine regedit yaz ve enter tuşuna bas.
      3. Kayıt defterinde şu yolu izle:
        HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System

         EnableLUA değerini bul, çift tıkla ve  varsayılan değer olan 1 değerini 0 olarak değiştir. Bilgisayarı yeniden başlat.

      alattin alattin (16999)
      1 yıl önce cevaplandı

      • "edit"lenince benim yazdığım yanıt anlamsız durdu :d kyoya 1 yıl önce