Windows 10 Creator Update yüklemesini nasıl engellerim ?

Windows 10'un creator yükseltmesini kabul ettim fakat araştırdım çoğu kişi  şikayetçi  şuanda iptal  etmek istiyorum nasıl yapabilirim?

abdulbaki abdulbaki (75)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yükledikten sonra bir süre geri dönme şansınız var (yanlış bilmiyorsam 10 günü geçtikten sonra dönemiyorsunuz, 10 gün içinde döndünüz döndünüz...)

    Yinede bahsedeyim:

    Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Kurtarma bölümünde "önceki Windows sürümüne geri dön" diye bir seçenek vardır. Bu seçeneği kullanarak Creators Update güncellemesini geri alabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • ben windowsun creator surumune geçiş yapmadım sadece güncelleme indi sürekli hata veriyo güncellemeyi kaldırmak istiyorum abdulbaki 6 yıl önce
    • Maalesef tam olarak anlayamadım. Hem "geçiş yapmadım" demişsiniz, hemde "güncelleme indi" demişsiniz. Detaylı olarak bahseder misiniz? Profilimde bana ulaşabileceğiniz numaram mevcut @abdulbaki omercik 6 yıl önce