Windows 10 Creators güncelleştirmesi yaptıktan sonra kişiselleştir gitti.

herkese merhaba sorunum:  denetim masasından kişiselleştir açamıyorum görünüm ve kişiseltir altında temayı degistir yok ve tıklayinca baska seyler açiliyor. geri dönme gibi imkanım varmı :D veya nasıl düzeltirim?

oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yaşadığın problem hakkında başlık açmadan önce mutlaka sitenin üst kısmında bulunan arama bölümünden problemini arat. Senin yaşadığın problemi daha önce birisi yaşamış mı ve çözüme ulaşmış mı bunu öğrenmek için. Normalde bu uzmanim.net kurallarına aykırıdır, bu hususlara dikkat etmelisin

    Sorunun cevabına gelince:

    Windows 10 Creators Güncellemesinde tema değiştirme özelliği de dahil olmak üzere birçok kişiselleştirme seçeneği Ayarlar'a taşındı. Bahsettiğin bölüme Ayarlar > Kişiselleştirme bölümü altında Temalar sekmesinden ulaşabilirsin. Windows 10 için yeni temalar direkt olarak Windows Mağazasından indirilebiliyor.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho ayarlar çok kasıyor? oyuntubeyoutuber 6 yıl önce
    • masaüstünden açmak istiyorum kısayol nasıl yapabilirim? oyuntubeyoutuber 6 yıl önce
    • @farurhenho oyuntubeyoutuber 6 yıl önce
    • Öyle bir şey yok maalesef, Temalar'a sağ tıkla ve "başlangıç'a sabitle" seçeneğine tıkla anca o şekilde kısayoldan yapabilirsin @oyuntubeyoutuber omercik 6 yıl önce
    • @farurhenho neyse teşekkürler böyle daha iyi :) birşey soracağım eski sürüme dönebilme imkanım varmı creatorsdan önce oyuntubeyoutuber 6 yıl önce
    • Evet dönebilirsin, Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Kurtarma sekmesi altında "Önceki sürüme geri dön" diye bir buton bulunur. Oradan eski sürüme geri dönebilirsin @oyuntubeyoutuber omercik 6 yıl önce