Windows 10 Creators Update güncellemesini otomatik güüncelleme beklemeden yapabilirmiyim? Windows 10 Yükseltme Yardımcısı nedir, nasıl kullanılır?

Windows 10 Creators Update güncellemesini otomatik güüncelleme beklemeden  yapabilirmiyim? Windows 10 Yükseltme Yardımcısı nedir, nasıl kullanılır?

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet, Windows 10 Creators Update güncellemesi otomatik güncelleme beklemeden yapılabilir. Windows 10 Creators Update'i yüklemek için öncelikle buraya tıklayarak Windows 10 Güncelleme Yardımcısı'nı indirmeniz gerekiyor. Bu küçük araç, kullanıcıların Windows 10'un yeni sürümüne geçmelerini kolaylaştırmak için geçen sene Microsoft tarafından yayınlandı ve son olarak Creators Update'i destekleyecek şekilde güncellendi.

    temmuz temmuz (12505)