Windows 10 creators update ne zaman

Merhaba arkadaşlar creators güncellenmesini uzun zamandır bekliyordum bugün yayımlanacakdı.Fakat hiçbir şey yok bilgisi olan varmı.

xazxaz10 xazxaz10 (55)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bugün.. Akşama 20:30 Sonrası :)

    Her ayın ikinci Salı günü güncellemeler zaten oluyor. Creators Update veya diğer ismiyle Redstone 2 büyük güncellemesi içinde Nisan ayının ikinci Salı gününün tercih edildiği anlaşılıyor.

    Dikkat: Creators Update bölgesel olarak dağıtılıyormuş. Windows Update 'den gelmesi biraz zaman alabilirmiş (web haberleri/söylentileri). Daha yeni ve güvenilir haberler olursa konuya yansıtırım.

    Yeni Gelişme (12 Nisan): Creators Update nihayet ülkemizdede başlamış. Biraz önce bu hususta @xazxaz10 vasıtasıyla (başka bir konu altında mesajı ile) öğrenmiş oldum. Merakla bekleyenlerin gözleri aydın :)

    temmuz temmuz (12505)