Windows 10'da 2 tane kullanıcı gözüküyor

https://i.hizliresim.com/DYjN7z.jpg

Fotoğrafta sol altta gördüğünüz gibi 2 hesap var ve windowsta "aile ve diğer kullanıcılar" kısmında sadece üstteki gözüküyor yardım lütfen

taha17 taha17 (91)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    @taha17  bir başka çözüm Komut satırına msconfig yazın önyükleme sekmesinden kullanmadığınız olanı silin.

    gorele28 gorele28 (387)
    5 yıl önce cevaplandı

      Windows ve R tuşlarına bas. Çalıştır karşına gelecektir. Buraya şunu yaz: netplwiz

      Enter tuşuna bas. Bu bilgisayarın kullanıcıları listesinde neler görünüyor? Kullanmadığın kullanıcı varsa onu seç ve kaldır düğmesine bas.

      hakan hakan (15424)
      5 yıl önce cevaplandı

      • http://prntscr.com/nb7lrx taha17 5 yıl önce
      • Yadaşığım sorun ben bilgisayar açıldığında şifre sormamasını sağlamaya çalışırken başladı sadece girişte parola girmeyi kapatmaya çalışıyordum fakat şimdi daha kötü oldu. taha17 5 yıl önce
      • @taha17 sana mesaj yoluyla youtube linki attım ayarlar>hesaplar>aile ve diğer kullanıcılar sekmesinde kayıtlı kullanıcı adı varsa videodaki gibi kaldırmayı deneyebilirmisin gorele28 5 yıl önce