Windows 10'da ,açılıştaki isim ve parolayı kaldırma

Microsoft 2 ayı aşkın bir süredir(,hesabını sıfırla)mesajı gönderiyor:ben de istediği gibi parolamı değiştirip,sıfırlıyorum ve mic.olumlu mesaj ile beni onaylıyor.Fakat daha sonra yine aynı talep geliyor.Üsandım ve açılış isim ve parolamı kaldırmak istiyorum.Bunun kesin ve etkili bir yolu ,yöntemi var mı?

meho meho (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft hesabını kaldırın standart hesap ile hesap açın

    başlat / netplwiz yazın ve tıklatın gelişmiş tıklatın kullanıcıları tıklatın burda Microsoft hesabınız görünür üzerine tıklatın

    ek eylemler solda tıklatın sisli tıklatın

    candan candan (4301)