Windows 10'da AppData klasörüne nasıl girerim?

Windows 10 kullanıyorum. AppData klasörüne girmek istiyorum.

Windows 10 işletim sisteminde AppData klasörüne nasıl ulaşırım, nasıl girerim?

hakan hakan (15424)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10'da AppData klasörüne nasıl girerim?

    AppData Klasörü özel ve gizli bir klasördür. Gizli klasörleri açmadan AppData klasörüne erişmek mümkündür. Windows 10'da AppData klasörüne şu şekilde ulaşabilirsiniz

    1. Windows 10 masaüstünde Windows Tuşu ve R tuşlarına birlikte basın.
    2. Çalıştır pencresi açılacaktır. Çalıştıra şu komutu yazın
      %AppData%

    3. Enter tuşuna basın.

    Bu komut sizi C:\Users\[Kullanıcı Adı]\AppData\Roaming Klasörüne gönderecektir. Buradaa bir üst klasöre geçerseniz AppData klasörüne ulaşırsınız. Burada aradığınız klasörleri bulun. Bu şekilde Windows 10'da Appdata Klasörüne, gizli klasörleri görünür yapmadan, girebilirsiniz.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Konu başlığı soruda "gizli klasörleri görünür yapmadan" ifadeside olsaydı daha iyi ve muhtevaya daha uygun olabilirdi :) @hakan temmuz 7 yıl önce
    • @temmuz arama motorları için girdim bunları :) hakan 7 yıl önce