Windows 10'da Atk -System Atk0110 Acpi Utility Hatası

Son Zamanlar Windows 10'nun güncelleştirmeleri yüklerken Atk -System Atk0110 Acpi Utility isimli güncelleme yüklenemedi hatası vermektedir. Aygıt Yöneticisinde'de Bilinmeyen Aygıt olarak gözüken bu hatayı nasıl düzeltebilirim?

lion lion (595)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çözüm bu linkteki dosyayı indirip rarlı doyasının içindeki "AsusSetup" isimli .exe uygulamasını window 7 uyumluluk modunda çalıştırmanız yeterlidir. Sorun çözülüyor.
    http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/DigitalHome/DAV/ET2203T/ACPI32_64_Win7.zip

    Not: Araştırarak internette bulduğum aynı sorunu yaşayan insanların bulmuş olduğu çözüm önerisidir.

    lion lion (595)