Windows 10 'da " Başlangıç Klasörünü " Açma Yöntemi

Başlangıç Klasörü Nedir ?

Windows 10'da " Başlangıç Klasörü " Nasıl Açılır ?

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başlangıç Klasörü Nedir ?

    Bilgisayar açıldığında istediğinizprogramı - belgeyi - klasörü " otomotik olarak başlatmasını sağlar. Böylece bilgisayar açıldığında otomotikmen Başlangıç Klasörü'ne eklediğiniz "  program - belge- klasör " kendiliğinden açılır.

    Windows 10'da " Başlangıç Klasörü " Nasıl Açılır ?

     +tuşlarına basarak    Çalıştır penceresini açalım.

    alanına  komutunu yazalım. Ardından  butonuna basalım.

    shell:startup

    " Başlangıç Klasörü " açılacak ; buraya bilgisayar açıldığında çalışmasını istediğimiz programı - belgeyi - klasörü " atalım. ( test etmek için bilgisayarı yeniden başlatabilirsiniz.)

     örnek :

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)