Windows 10'da dosya seçince oluşan gölgenin tonu değiştirilir mi?

Mesala bir klasörde müzik dosyaları var ve bunları başka bir klasöre kopyalamak isterken seçiyoruz ya işte o anda ekranda gölge oluşuyor. İşte onun rengini tonunu değiştirebilir miyiz. Çok açık tonda seçili olup olmadığını anlamıyorum.

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bildiğim kadarıyla bununla ilgili bi özellik yok lâkin daha iyi görünmesini sağlamak için monitörün renk ayarları , kullanmış olduğunuz arka plan rengi , tema gibi ayarlamalar yaparak bi ihitmal çözüm olabilir.

    Bu bölümlerde renk ayarları yapılabilir ;

    " Ayarlar - Sistem - Monitör bölümünden / Ayarlar - Kişileştirme bölümünden / Denetim Masası üzerinden / Monitörün kendi ayarları / Grafik Kartı ayarı üzerinde "

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)