Windows 10 da e-posta hesabım sürekli açık kalmasın

Bilindiği gibi windows 8,1 de bir çok eksikler var. Kullanım zorluğu nedeniyle windows 10 yükledim. Ancak burada da oturum açık kaldığı sürece e-posta adresim de açık kalıyor. Acaba oturumu değiştirmeden e-posta adresimi aktif olmaktan çıkarabilir miyim? Ben birkaç deneme ile sonuca ulaşamadım.

Şimdiden teşekkürler...

yunusemre2344 yunusemre2344 (54)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 kullanmadım fakat Windows 8.1 ile aynı oldugunu düşünüyorum.

    Mail hesabının bağlantısını kesmek için şunu deneyebilirsiniz

    1. Başlangıç ekranında Mail uygulamasına girin.
    2. Mail uygulaması yani  mail hesabınız açıkken Windows + C tuşlarına birlikte basın. Charms yani düğmeler açılacaktır.
    3. Buradan Ayarları seçin.
    4. Açılan ayarların en alt bölümünde Hesabı kaldır seçeneğini tıklayın.
    5. Mail hesabı bağlantısı kesilecektir.
    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler sayın murat uzmanım... yunusemre2344 9 yıl önce