Windows 10’da Everything Search Engine Kısayolunun Kaybolması

turansmsk10 turansmsk10 (-78)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Everything ile istediğiniz dosyaları bulabilirsiniz.

    Bu sorunun çözümü :

    1. C:\Program Files\Everything dizini altında bulunan “Everything.ini” dosyasını  açınız.
    2. Bu dosya içinde “file_new_search_window_keys” satırını bulmanız gerekir .
    3. Bu satırın değerini 2134 olarak değiştirip dosyayı kaydedebilirsiniz .

    Ve Artık Sorunlarımız Düzelmiştir .

    Ayrıntılı Bilgi İçin Bana Cevap Yazın .

    turansmsk10 turansmsk10 (-78)