windows 10'da görev çubuğuna ses ayarları kısa yol simgesi eklemek nasıl oluyor.Rica ile ve sevgilerle...

Windows 10 ' da görev çubuğuna ses simgesi eklemek nasıl oluyor.Rica ile ve sevgilerle...

kullanici54176 kullanici54176 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    windows 10'da görev çubuğuna ses ayarları kısa yol simgesi bu şekilde ekleyebilirsiniz

    C:\Windows\System32 açın SndVol.exe bunu fare ile sürükleyin görev çubuğuna bırakın tamamdır

    candan candan (4301)