Windows 10'da indirdiğim herhangi bir programı açamıyorum

örneğin steam bilgisayarımda yüklü başlatı açıyorum steam yazıyorum orda uygulama diye çıkıyor tıklıyorum birşey olmuyor başlat kapanmıyor tıklamamış gibi oluyor bu sorunu sadece yeni hesap açarak çözdüm ama ordada herşey gidiyor yani mümkünse yeni kullanıcı hesabı açmadan çözmek istiyorum çok can sıkmaya başladı artık. Ayriyeten cmd falanda açılmıyor

mrglemsi mrglemsi (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yeni kullanıcı hesabı açtığın zaman eskisindeki verilerini ona aktarabilirsin.

    C:\Kullanıcılar bölümünden eski kullanıcı klasörüne geç sonra oradaki her şeyi yeni kullanıcı klasörüne aktar.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bunu çözmeye çalışmak yerine dosyalarını diğer hesaba taşıman @farurhenho nun dediği gibi daha mantıklı olur. Mevcut kullanıcının yetkileri ile ilgili bir sorun olabilir.

      Yeni kullanıcı açtığında giden bir şey olmaz. Sadece simgeleri ve dosyaları göremiyorsundur.

      murat murat (12492)