Windows 10 da Kayıtlı Wi-Fi Ağ Profillerini nasıl görüntülerim?

Windows 10 da Kayıtlı Ağ Profillerini nasıl görüntülerim?

Windows 10 da kaydedilmiş Wi-Fi ağlarını nasıl bulurum?

Windows 10 da Wifi profillerini nasıl bulurum?

ismailsarp ismailsarp (6010)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 da ağ profillerini görüntüleme nasıl yapılır?

    Yöntem 1: Ayarlar bölümü altından

    ​1.Başlat ve ardından Ayarlar bölümüne gelin.

    2. Ardından Ayarlar bölümü altından Ağ ve İnternet yazısını bulun ve tıklayın.

    3. Ağ ve İnternet ekranında soldaki menüden Wi-Fi seçeneğine gelin.

    Burada sisteminizde kayıtlı olan tüm Wi-Fi ağ profillerini bulabilirsiniz.

    Yöntem 2: CMD komut sistemi ekranından

    1. Başlata gelin ve arama kutucuğuna çalıştır yazın ve açın ya da Windows+R tuşlarına basarak çalıştırı başlatın.

    2. çalıştır bölümüne cmd yazın ve enter e basın

    3. Açılan komut sistemi ekranına

    netsh wlan show profiles

    komutunu yazın ve entere basın çıkan sonuç sizin bilgisayarınızda kaydedilmiş olan ağ profillerini gösterecektir. (Ben de 2 tane var)

    ismailsarp ismailsarp (6010)