Windows 10 da Nvidia ekran kartı kullanılamıyor bunu nasıl aktif hale getirebilirim?

Windows 10 yüklü bilgisayarımda hem intel hem nvidia geforce 750m ekran driveri var ama windows nvidiayı kullanmama izin vermiyor hiç bi şekilde açılmıyor onun yerine inteli kullanıyor bunu nasıl çözebilirim

alphan alphan (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aygıt Yöneticisi'nde (devmgmt.msc) Görüntü Bağdaştırıcıları bölümüne girdiğiniz zaman GeForce 750M ekran kartının sürücüsü görünüyor mu?

    omercik omercik (9418)